Imanto Kalninio laiškai Latvijoje, kas parašys laiška Lietuvoje

Latvių politiko ir kompozitoriaus Imanto Kalninio laiškas tautiečiams, kuriame atkreipiamas dėmesys į ryškėjančią federatyvinę Europos Sąjungos formą, paskatino Žalgirio nacionalinio pasipriešinimo judėjimo diskusiją prie apskritojo stalo.
„Dėl ko atsirado šis laiškas? Dėl nusivylimo politinio elito veikla. Tik galbūt ne taip aiškiai tai įvardyta. (Problemų. – ELTA) atsirado ir dėl kultūrinės, ir dėl ekonominės politikos. Ką darė mūsų elitas dvidešimt nepriklausomybės metų? Pirma, atsiduodams įvairioms koncepcijėlėms, įvairioms ideologinėms nuostatoms, jis stengėsi nutautinti, išnacionalinti valstybę. Kitas dalykas, kuris taip pat svarbus, kad mūsų politinis elitas išvogė valstybę ir išvogė artimiausią jos ateitį. Mes neturime ekonominės ateities.
Apie tai prie ŽALGIRIO NACIONALINIO PASIPRIEŠINIMO JUDĖJIMO apskritojo stalo diskutavo Tautininkų sąjungos pirmininkas Gintaras Songaila, rašytojas Vytautas Bubnys, filosofas Vytautas Rubavičius,filosofas Krescencijus Stoškus. Diskusiją vedė žalgirietis Gediminas JAKAVONISVisas straipsnis