Apie tarnautojų algų ir pensijų kompensavima.

Vilniaus apygardos administracinį teismą užgriuvo skundų lavina. Vien per pastarąsias penkias dienas teismą pasiekė 1193 valstybės tarnautojų pareiškimai. Jei visi jie būtų patenkinti ieškovų naudai, valstybei tektų išmokėti milijonines kompensacijas.
Teismų, prokuratūros, priešgaisrinės apsaugos tarnybos, Specialiųjų tyrimų tarnybos, Valstybės kontrolės, Bendrojo pagalbos centro, ministerijų ir departamentų – iš esmės visų šalies institucijų valstybės tarnautojai užsimojo iš valstybės prisiteisti įvairaus dydžio darbo užmokesčio skirtumą, susidariusį po to, kai per ekonomikos krizę valstybės tarnautojų ir teisėjų atlyginimai buvo sumažinti. Šių metų liepos 1 d. Konstitucinis Teismas (KT) išaiškino, kad tai buvo padaryta pažeidžiant Konstituciją.
Apie tai prie ŽALGIRIO NACIONALINIO PASIPRIEŠINIMO JUDĖJIMO apskritojo stalo diskutavo Ramūnas Karbauskis, Seimo narė Virginija Baltraitienė, Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos generalinis direktorius Danas Arlauskas, filosofas Krescencijus Stoškus. Diskusiją vedė žalgirietis Gediminas JAKAVONIS.