„Sodra” laidojama be reikalo

Naujoji pensijų reforma ne juokais susuko galvas būsimiems pensininkams. Dažnam sunku apsispręsti, ar likti tik SODROJE, ar pensijai kaupti papildomai. Ką jiems žada SODRA ir ką privatūs pensijų fondai?
Pensijų reforma nori nenori palies mus visus. Dar keleri metai ir pensija bus vienintelis mūsų pragyvenimo šaltinis. Pradėkime nuo jūsų, gerbiamas Artūrai. Kelias kadencijas buvote Seimo nariu, jau kažkada kalbėjome, kad padarėme didelę klaidą dirbantiems pensininkams sumažinę pensijas. Ilgą laiką žmonės buvo nepatenkinti. Gal tada nebuvo kitos išeities, bet, kalbantis su vyresniais žmonėmis, tas sprendimas iki šiol priverčia jaustis nejaukiai… Kas vyksta su mūsų pensijomis?
Apie tai prie ŽALGIRIO NACIONALINIO PASIPRIEŠINIMO JUDĖJIMO apskritojo stalo diskutavo buvęs Seimo pirmininkas, teisininkas Artūras PAULAUSKAS, buvęs socialinių reikalų ir darbo ministro patarėjas, profesorius Romas LAZUTKA, Lietuvos socialinių tyrimo centro Darbo rinkos tyrimų instituto vadovas Boguslavas GRUŽEVSKIS. Diskusiją vedė žalgirietis Gediminas JAKAVONIS.