Šita valdžia moka griauti, bet ne statyti

Didėja visuomenės nerimas dėl prarandamos Vilniaus tapatybės. Nuo dabartinės grobuoniškos sostinės valdžios užmojų tankinti, glaudinti Vilnių, jo unikalų senamiestį neapsaugo net UNESCO globa.
Anksčiau prie šio stalo vykusiame pokalbyje apie Sausio 13-osios įvykius Tomas Šernas pasakė, kad jis gyveno šalia televizijos bokšto daugiabutyje, iš kurio ginti bokšto išėjo tik trys žmonės. Vėliau paaiškėjo, kad daugiausia gynėjų buvo iš provincijos. Vilnius, kaip sostinė, daug labiau rūpi likusiai Lietuvai negu išrinktai miesto valdžiai. Turime unikalų senamiestį, bet jame būtinai išdygsta vis naujas dangoraižis, kuris uždengia bažnyčias. Transporto srautai Vilniuje virtę kamščiais. Situacija toliau blogėja, atrodo, darosi nekontroliuojama?
Apie tai prie ŽALGIRIO NACIONALINIO PASIPRIEŠINIMO JUDĖJIMO apskritojo stalo diskutavo buvęs aplinkosaugos ministras, Seimo narys, europarlamentaras Valentinas MAZURONIS, Vilniaus senamiesčio saugotoja Gražina DRĖMAITĖ, architektas, buvęs ministras, Lietuvos Respublikos Seimo narys Henrikas ŽUKAUSKAS, verslininkas Juozas ZYKUS. Diskusiją vedė žalgirietis Gediminas JAKAVONIS.