Kodėl mūsų valdžiai atrodo, kad pasaulyje nieko nevyksta?

Visai neseniai mūsų valstybės prezidentė sukvietė visus Lietuvos diplomatus, reziduojančius kitose valstybėse, į trijų dienų konferenciją – kokias matome globalias pasaulio kompleksines problemas. O problemų – nors vežimu vežk: Europos Sąjunga braška per siūles, NATO narė Turkija labiau bičiuliaujasi su Rusija nei su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis, neatslūgsta migrantų problema
Europoje. Tačiau per konferenciją prezidentės akcentai vis dėlto buvo ne tie: apie Lietuvos įvaizdį, investicijų pritraukimą. Atrodo, nieko nevyksta, o mes gyvename kaip prieš 5-10 metų, kai pasaulyje buvo ramu. Kodėl?

Apie tai prie ŽALGIRIO NACIONALINIO PASIPRIEŠINIMO JUDĖJIMO apskritojo stalo diskutavo teisininkas, Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signataras Egidijus BIČKAUSKAS, teisininkas, Seimo nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Artūras PAUlAUSKAS, nepriklausomybės Atkūrimo Akto signataras, buvęs ambasadorius ir Valstybės saugumo departamento generalinis direktorius Mečys LAURINKUS ir diplomatas, nepriklausomybės Atkūrimo Akto signataras Justas PALECKIS. Diskusiją vedė žalgirietis Gediminas JAKAVONIS.