Artėjanti Pasaulio pabaiga ir Lietuva.

Apie Pasaulio pabaigą kalbėta visais laikais. Per karą ir dėl branduolinio karo grėsmės miestuose imta statyti slėptuves, Afrikoje pabaiga prilyginama daugybę metų besitęsiančiam badui. Kad 2012-aisiais pranašaujama pasaulio pabaiga, girdime jau antrus metus. Mokslininkų teigimu, nerimauti nėra jokios priežasties. Tačiau jei tikėsime nepagrįstomis istorijomis, pasaulio pabaigos turėtume sulaukti dar per šias Kalėdas.
Kalbos dar labiau užvirė, kai buvo sukurtas filmas „2012“, kuriame pilna potvynių, žemės drebėjimų, ugnikalnių išsiveržimų. Tačiau šiais metais tokių ir netrūko. Ką tik visą rytinę Amerikos pakrantę nusiaubė uraganas „Sendi“, praėjusią savaitę Kinijoje dėl taifūno evakuoti 150 tūkstančių žmonių, net Lietuvos ramybėje visą vasarą nepaliko neregėto dažnumo škvalai ir audros. Praėjusį penktadienį specialistai rinkosi į Žalgirio nacionalinio pasipriešinimo judėjimo apskritojo stalo diskusiją, kurioje ir kalbėjo apie „Artėjančios pasaulio pabaigos“ įtaką Lietuvai.
Diskusijoje dalyvavo Vilniaus universiteto observatorijos mokslininkas, docentas Jokūbas Sūdžius, etnologas Libertas Klimka, verslininkas Ignas Staškevičius, Merkinės piramidės įkūrėjas Povilas Žėkas bei psichologė Mirolanda Trakumaitė.Visas straipsnis